Dagligt opdateret: Dette job opdateres dagligt ud fra jobudbyderens hjemmeside via vores søgemaskineteknologi og er aktivt lige nu.
  • 26.02.2023
  • Kok
  • Aabybro
  • Torsdag den 30. marts 2023
Få yderligere info om stillingen
Få adgang til dette job, adgang til alle jobs og straks-besked om nye jobs. Det koster 9 kroner for den første dag og herefter 225 kroner per 7 dage. Kom videre til næste trin ved at trykke på knappen.

Biersted Kro søger kok

Aabybro

Biersted Kro søger en dygtig og passioneret kok, der elsker at arbejde med det traditionelle danske krokøkken.

Vi laver både til det varme og kolde køkken.

Arbejdsopgaver er madlavning til ...

Få yderligere info om stillingen
Få adgang til dette job, adgang til alle jobs og straks-besked om nye jobs. Det koster 9 kroner for den første dag og herefter 225 kroner per 7 dage. Kom videre til næste trin ved at trykke på knappen.

Lignende jobs

  • Dygtig, udadvendt og livsglad kok søges

    Fri kontakt
    Dygtig, udadvendt og livsglad kok søges til ny opstartet butik/spisested/take away. Du skal kunne arbejde selvstændigt og kunne servicere gæster. Det er et åbent køkken og tæt kundekontakt. Vi tilbyder et job i en spændende ny butik. Der vil være fart over feltet men altid smil på læben.
  • Køkkenchef med et skarpt visuelt buffetøje søges til [xxxxx]

    KØKKENCHEF SØGES TIL MAXIMUM I AALBORG
    I Maximum er vi på en spændende rejse mod at være et af Danmarks største indendørs forlystelsesscentre, hvor vores familierestaurant, The Grill, spiller en .
  • Kock sökes till Læsø!

    Er du vores nye kollega? Vi søger kokke til vores team på Havnebakken Kur & Badehotel!
    Med stor forståelse for lokale råvarer og udpræget service gen.

    Vi forventer, at du:

    Er uddannet k..
  • Kökschef sökes till Læsø!

    Er du vores nye kollega? Vi søger ny køkkenchef til vores team på Havnebakken Kur & Badehotel!
    Kvalitetsbevidst, kritisk, forståelse for øen og dens muligheder for brug af lokale råvarer, teampla..