Dagligt opdateret: Dette job opdateres dagligt ud fra jobudbyderens hjemmeside via vores søgemaskineteknologi og er aktivt lige nu.
  • 02.03.2023
  • Rengøringsassistent
  • Grenaa
  • Onsdag den 26. april 2023

Denne stilling er desværre ikke længere ledig. Se alle ledige stillinger ved at trykke på knappen.
Se alle ledige stillinger

Sommerferie hjælp til rengøring på både Slot & Kloster

Denne stilling er desværre ikke længere ledig. Se alle ledige stillinger ved at trykke på knappen.
Se alle ledige stillinger

Grenaa

Henover sommeren mangler vi en rengørings medarbejder der har lyst til et tidsbegrænset job, dog med mulige vagter på andre tidspunkter af året når vi har travlt.

Der er tale om rengøring af hotelværelser, ferielejligheder, kloster og slot og du bliver en del af et team, der vægter sammenhold, arbejdsglæde og humor meget højt. Vi hjælper hinanden og med jævne mellemrum finder vi på at grille i Slotsgården og lige stoppe og over en grill pølse :-)

Arbejdstiden ligger i tidsrummet 8-16 og weekend arbejde forekommer.

Kilde: [xxxxx]

Lignende jobs

  • Sanitører søges til Randers

    Rengøringsassistent søges til organisation/virksomhed i Østjylland
  • Rengøringsassistenter til VIA, Campus Randers

    VIA Facility Management søger 2 friske rengøringsassistenter til Campus Randers.

    Vi søger medarbejdere, der har erfaring inden for rengøring, kender til rengøringsmidlernes indhold og virkemåde..
  • Rengøringsassistent søges Horsens

    Rengøringsassistent søges

    [xxxxx] leverer professionel rengøring til virksomheder og offentlige institutioner over hele landet med samme engagement og faglig stolthed, hvad e..
  • Afløser - Serviceassistent til Juelsminde

    Kom og vær en del af et stærkt team i vores afdeling for daglig rengøring, med de bedste og mest hjælpsomme kolleger og ledere i branchen.

    Vores kunder er tilfredse og vi er stolte af vores ar..

Lignende søgeresultater