Laboratory Technician in the Functional Genomics & Metabolism Research Unit

Odense M

Laborant søges til organisation/virksomhed i 5230 Odense M


Information og data

Denne ledige stilling har jobtypen "Laborant", og befinder sig i kategorien "Sundhed og forskning".

Arbejdsstedet er beliggende i Odense M.

Jobbet er oprettet på vores service den 23.5.2025, men kan have været deaktiveret og genaktiveret igen.

Få yderligere info om stillingen
Få fuld adgang til jobbet og hurtig besked om nye jobs, der udbydes. Det koster 25 kroner for den første dag og herefter 295 kroner per uge. Kom videre til næste trin ved at trykke på knappen.
Dagligt opdateret: Dette job opdateres dagligt ud fra jobudbyderens hjemmeside via vores søgemaskineteknologi og er aktivt lige nu.
  • 23.05.2025
  • Laborant
  • Odense M
Få yderligere info om stillingen
Få fuld adgang til jobbet og hurtig besked om nye jobs, der udbydes. Det koster 25 kroner for den første dag og herefter 295 kroner per uge. Kom videre til næste trin ved at trykke på knappen.

Lignende jobs

  • Laboratorietekniker

    Planlægning og gennemførelse af udviklingstest og forsøg Tempur Sealy International Inc. er verdens største sengeleverandør. Virksomheden udvikler, producerer og markedsfører madrasser, justerb..
    • Laborant
    • Hele Danmark
    Få mere info

Statistik over udbudte jobs som laboranter i Odense M

Herunder ser du udviklingen i udbudte laborant i Odense M over tid. Bemærk at jobs der ikke har en bestemt geografi ikke er medtaget i tabellen. I den første kolonne ser du datoen. I den næste kolonne ser du det samlede antal laboranter.

Se flere statistikker her:
Statistik over udbudte jobs som laboranter i Odense M over tid

Dato Alle jobs som laboranter
24. maj 2025 1
21. maj 2025 1
20. maj 2025 1