Benjamin søger stilling som akademisk medarbejder, projektleder eller hr-medarbejder i Nordsjælland

Jeg motiveres af at skabe værdi gennem processer, samarbejde og administration, der understøtter ...
Jeg motiveres af at skabe værdi gennem processer, samarbejde og administration, der understøtter organisationen og medarbejderne. Med solid erfaring i koordinering, systemunderstøttelse og kommunikation på tværs af afdelinger trives jeg i rollen som det organisatoriske bindeled – og jeg brænder for at arbejde med HR-processer, medarbejdertrivsel og organisationsudvikling.

Administration & Procesoptimering
Erfaring med mødeplanlægning, præsentationer & referatskrivning.
Sikret bedre struktur og standardisering gennem effektivisering af procedurer og workflows.

Analyse & Problemløsning
Stærke analytiske færdigheder - Anvendes til projektudvikling, planlægning og problemløsning.

HR-teoretisk indsigt
Uddannelse i HA & Cand.Merc. Psyk giver solid teoretisk forståelse af HR-administration, medarbejdertrivsel og organisationsadfærd.

Interessenthåndtering & Relationsopbygning
God til at navigere i komplekse miljøer med mange interessenter.
Hurtig til at opbygge et fagligt netværk alle organisatoriske niveauer.

IT – Stærk systemteknisk læringskompetence
Har nemt ved at sætte mig ind i og mestre nye procedurer, processer og IT-systemer.

Projektstyring & Koordinering
Styrer projekter i mål gennem forberedelse, projektplan, arbejdsfordeling, interessenthåndtering, løbende opfølgning, implementering og evaluering.

Få hurtig hjælp til at komme i kontakt med denne jobsøger via tlf: 25238701 eller mail: vip@jobsearch.dk.


Kontakt jobsøgeren nu!